CZYTASZ O:
Jak zmieniły się nasze nawyki zakupowe po pandemii koronawirusa?
0

Jak zmieniły się nasze nawyki zakupowe po pandemii koronawirusa?

by testuJEŻ28 lipca 2020

Pandemia koronawirusa wymusiła na nas dużo zmian organizacyjnych w życiu codziennym. Są to kwestie związane z naszym podróżowaniem, wychodzeniem, jedzeniem na mieście ale także i zakupami. Jak Polacy od czasów koronoawirusa podchodzą do kwestii zakupów? Dziś omówimy ten temat i wskażemy różne elementy, które zmieniły się w kwestii zakupowej. Zapraszamy do publikacji!

Zakupy w sklepach już nigdy nie będą takie same, jak do tej pory. Mówimy tak z tego względu, że pojemniki do dezynfekcji raczej stanął się standardem, który na rynku będzie obowiązywać już cały czas. Dzięki temu sklep jest sterylnym miejscem dla klientów, natomiast sami klienci czują się bezpiecznie podczas swoich codziennych zakupów.

Wzmożona higiena sprawdza się w praktyce i przynosi oczekiwane efekty. Wchodząc do sklepu i korzystając z płynu do dezynfekcji, możemy wejść i dotykać towarów, które są wystawione na półkach. Również maseczki dają nam jeszcze większą dozę bezpieczeństwa, ponieważ nosząc je na twarzy, czujemy się o wiele bezpieczniej. Fakt, są uciążliwe, jednak bez nich z pewnością odczulibyśmy niepokój, będąc w większym skupisku ludzi.

Przeczytaj:  Yoyo - idealne w każdym wieku!

Inflacja w sklepach coraz bardziej widoczna

Kolejnym aspektem zakupów jest inflacja, która także i w Polsce staje się coraz bardziej widoczna (https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/127787/jak_zmienily_sie_nawyki_konsumentow_w_czasie_pandemii_koronawirusa). Produkty pod względem cenowym wzrastają, co nie dziwi nas w żaden sposób. Masowe wzrosty na pieczywie, warzywach i owocach stają się naszym codziennym piętnem z którym musimy żyć. Oczywiście na tym aspekcie traci najbardziej uboga frakcja w naszym kraju, która nie jest w stanie reagować na podwyżki cen i musi ograniczać swoje zapotrzebowania.

Przeczytaj:  Szafa przesuwna na wymiar – czy warto pomyśleć o produkcie z lustrem?

Poszukiwanie tańszych cen staje się oczywiste

Dlatego też coraz bardziej zaglądamy w gazetki sklepowe, aby analizować które produkty możemy pozyskać w danym sklepie taniej. Aby pomóc nam w tej kwestii, powstały specjalne strony internetowe, takie jak Kupino – jest to strona, która oferuje gazetki z Lidla. Dzięki niej będziemy mogli poznać aktualne promocje w Lidlu i w innych sklepach naziemnych.

Warto myśleć o tańszych zakupach, ponieważ dzięki nim będziemy zmniejszać swoje wydatki w skali miesiąca o dość spory procent, co przełoży się w przyszłości na nasze zadowolenie.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ