Newsy
CZYTASZ O:
Samsung Galaxy S7 będzie szybciej niż nam się wydaje
0

Samsung Galaxy S7 będzie szybciej niż nam się wydaje

by testuJEŻ10 października 2017

Wszyscy producenci smartfonów posiadają swoje przyzwyczajenia, których kurczowo się trzymają. Dlaczego Samsung miałby robić inaczej?

Firma już wiele razy zmieniała datę wprowadzenia na rynek swojego najnowszego modelu flagowego. Nie budziło to szczególnie dużych kontrowersji, bo i tak wszyscy wiedzieli, że premiera nowego modelu telefonu zawsze miała miejsce w kwietniu. Tym razem może okazać się inaczej, bo Galaxy S7 ma być przekazany do sprzedaży w piątek 11 marca, czyli zdecydowanie wcześniej niż zwykle. Domniemana data została opublikowana przez Evleaks na Tweeterze.

Ale dlaczego Samsung miałby się zdecydować na wcześniejszą premierę? Odpowiedzią może być Mobile World Congress. Tegoroczne targi MWC odbędą się w lutym i prawdopodobnie będą punktem startowym dla S7, tak jak były dla wcześniejszych flagowców Samsunga. Warto zauważyć, że do tej pory MWC przeważnie odbywały się w marcu, co tłumaczy kwietniowe premiery smartfonów.

Oczywiście Samsung nie ujawnia żadnych konkretnych informacji na temat Galaxy S7, więc należy traktować to doniesienie z przymrużeniem oka.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ