Newsy
CZYTASZ O:
Obrazy drukowane – technologia dostępna w zasięgu ręki
0

Obrazy drukowane – technologia dostępna w zasięgu ręki

by testuJEŻ15 listopada 2021

Drukowanie obrazów to rozwiązanie, które jest dostępne dziś dla wszystkich zainteresowanych. Dzięki niemu możemy przenieść dowolne zdjęcia na obraz. Dodatkowo zrobimy to szybko i tanio przy pomocy firm, które zajmują się tego typu realizacjami. Gdzie znaleźć takie firmy? Odpowiedź na to pytanie w dalszej części publikacji. Zapraszamy!

Drukowane obrazy, czy znane szerzej fotoobrazy to możliwość wydrukowania dowolnego projektu, który dostarczamy w odpowiedniej jakości zdjęcia do firmy, która zajmuje się wydrukiem. Jako iż jest to bardzo popularna metoda druku w dzisiejszyhc czasach, konkurencja jest zatem spora a ceny przystępne dla wszystkich zainteresowanych osób.

Przeczytaj:  Naprawiałeś iPhone'a w nieautoryzowanym serwisie? Masz problem

Dlaczego warto skorzystać z tej metody druku?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Oddane w nasze ręce obrazy ze zdjęć prezentują się na żywo bardzo dobrze, dzięki czemu możemy przenieść na obraz dowolne zdjęcie, którym jesteśmy zainteresowani. Oczywiście sama fotografia musi spełniać wszystkie warunki związane z formatem, który będzie nadawał się do druku.

Zdjęcia na płótnie – wymagania techniczne dla zdjęć

Jeśli już jesteśmy przy temacie formatu, warto poruszyć dokładne kwestie, które musimy spełnić ku temu, aby nasze zdjęcie nadawało się do druku.

Przeczytaj:  Nowa technologia pozwoli na ładowanie telefonu raz w tygodniu?

Typowe wymagania w tym wypadku to zdjęcie w formacie .JPG, a także o przestrzeni barwnej, która zapisana jest w RGB. Na całe szczęście zdecydowana większość fotografii cyfrowych jest zapisana z użyciem powyższych standardów i formatów.

Kolejnym, bardzo istotnym elementem jest rozdzielczość fotografii. Tutaj do naszej dyspozycji jest także minimalny standard, ustanowiony na minimum 3.000 x 2.000 pikseli.

Jeśli chodzi zaś o fototapety to plik graficzny w skali 1:1 jest nadrukiem wykonanym w rozdzielczości 100-120 dpi w przypadku fototapet.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
100%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ