Newsy
CZYTASZ O:
Touch ID wraca do iPhone’a!
0

Touch ID wraca do iPhone’a!

by testuJEŻ19 grudnia 2018

Apple wycofa się z Face ID na rzecz starego, dobrego odblokowywania liniami papilarnymi? Dla wielu to marzenie. Zmiana sposobu odblokowywania ekranu, wprowadzona wraz z premierą iPhone X nie wszystkim przypadła do gustu. Gigant technologiczny zdaje się być jednak zadowolony ze swojego nowego patentu. Wprowadza go przecież w kolejnych modelach iPada i iPhone’a.

Wycofanie Touch ID w nowych modelach telefonów było początkowo szokiem porównywalnym z rezygnacją z mini jacka na rzecz słuchawek bezprzewodowych. I podobnie jak w przypadku słuchawek, zmiana została szybko zaakceptowana przez użytkowników. Pojawiają się jednak głosy, że Face ID jest nie tak precyzyjne jak Touch ID, przez co często trzeba wpisywać kod, aby odblokować telefon. Czy rozwiązaniem byłoby dodanie w kolejnych urządzeniach obu opcji?

Przeczytaj:  Apple zmniejsza zamówienia na iPhona 6S

Okazuje się, że może tak być. Coraz częściej pojawiają się plotki, że Apple myśli nad takim rozwiązaniem. I że ma ono być wprowadzone zarówno w iPhone jak i iPadzie. Gdzie zmieścić wycofany wcześniej czytnik?Które rozwiązanie będzie tym głównym i jak wpłynie na cenę? Żeby poznać odpowiedź na te pytania trzeba będzie prawdopodobnie poczekać do kolejnej premiery. Nie ukrywam, że nas powrót TouchID bardzo ucieszy!

Przeczytaj:  iPhone SE z procesorem A9

Fot. iPhone 5s (www.wikipedia.org)

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ