Newsy
CZYTASZ O:
TOP 3: Najlepsze smartfony z 2018 roku do 500zł
0

TOP 3: Najlepsze smartfony z 2018 roku do 500zł

by testuJEŻ20 grudnia 2018

Przygotowaliśmy nasz subiektywny ranking smartfonów, które pojawiły się na rynku w 2018 roku i mamy nadzieję, że dzięki temu znajdziecie swój dobry i tani telefon do 500 zł. Przeceny trwają w najlepsze, więc korzystajcie.

Kto powiedział, że dobry smartfon musi być drogi? Przy wyborze urządzenia z tej półki cenowej trzeba kierować się kilkoma parametrami i wybierać takie, które będą przydatne przy naszym sposobie korzystania z telefonu. Znana marka nie ma takiego znaczenia, bo tam przeważnie dopłacamy do logo. My tworząc to zestawienie zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na wytrzymałą baterię, dużą pamięć RAM, solidne wykonanie, łączność 4G LTE i opcję DualSIM.

Jaki tani telefon z 2018 roku kupić? Nasze propozycje:

Przeczytaj:  Samsung Galaxy Trend Plus - Dane Techniczne

Xiaomi Redmi 6A

Motorola Moto G5

ULEFONE Mix 2

Xiaomi Redmi 6A to już kolejna odsłona tego jednego z najpopularniejszych w Polsce smartfonów z niższej półki cenowej. Przemawia za nim przede wszystkim system operacyjny Android 8 Oreo, który jest dostępny w niewielu modelach telefonów. Bateria o pojemności 3000 mAh pozwala na spokojne korzystanie z niego przez 2 dni. Pamiętajmy, że mniej bajerów w tanich telefonach sprawia, że taka sama bateria wystarcza na dłużej. Dodatkowo na plus jest 5,5’ wyświetlacz o rozdzielczości HD+ i opcja DualSIM.

Motorola Moto G5 ma wyświetlacz full HD, co jest rzadko spotykaną cechą w tej półce cenowej i zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Podobnie jak procesor Snapdragon 430. Dodatkowo znajdziemy wersję z 3GB RAM. Bateria ma co prawda 2800 mAh, ale przy dobrze zoptymalizowanym systemie jest zadowalającym rozwiązaniem.

Przeczytaj:  Nokia Lumia 520 - Dane techniczne

Ostatnia i najmniej znana propozycja to ULEFONE Mix 2, którego najmocniejszą cechą jest bardzo mocna bateria 3300 mAh. W przypadku tego telefonu pozwala na dwa dni mocnego użytkowania, ponieważ komponenty telefonu są niewymagające. Dodatkowo smartfon wygląda na dużo droższy niż jest w rzeczywistości. Solidne wykonanie i design zdecydowanie może konkurować z telefonami o klasę droższymi. Dodatkową atrakcją w ULEFONE jest czytnik linii papilarnych, który działa bardzo dobrze. 

Naszym zdaniem te 3 smartfony są najbardziej uniwersalne ze swojej półki cenowej i zasługują na uwagę, ponieważ mają elementy, które wyróżniają je na tle konkurencji i pokazują, że za niewielkie pieniądze można zrobić bardzo dobre telefony.

Zdjęcie: Moto G (www.motorola.com)

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ