Newsy
CZYTASZ O:
Samsung Galaxy S7 może mieć „zawsze włączony” wyświetlacz
0

Samsung Galaxy S7 może mieć „zawsze włączony” wyświetlacz

by testuJEŻ16 lutego 2016

Premiera nowego flagowego smartfona od Samsunga zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią rośnie liczba raportów, przecieków i plotek. Jest to nieuniknione, ze względu na to, że nowe urządzenie jest właśnie w końcowej fazie testów i certyfikacji.

Ostatnie doniesienie jest jednym z ciekawszych. Na holenderskim blogu Galaxy Club został umieszczony wpis dotyczący niedawnego zgłoszenia rejestracyjnego Samsunga dla terminu „Zawsze włączony wyświetlacz”.

Przeczytaj:  Samsung Galaxy Grand Prime - Dane techniczne

Wygląda na to, że wraz ze zwiększającą się rodziną samsungowych flagowców, rozwijać się będzie także technologia ekranów AMOLED.

Do tej pory widzieliśmy już mnóstwo urządzeń, które w teorii mają takie „zawsze włączone” wyświetlacze. Do tej pory były to głównie smartwatche (jak Pebble Time) i czytniki e-booków.

Jeśli chodzi o smartfony to wszystko, co do tej pory widzieliśmy to wyświetlacze AMOLED, które umożliwiają wyświetlanie informacji na temat wyświetlaczy, bez konieczności przełączania się na pełny ekran. Nie jest to jednak coś, co można by nazwać „zawsze włączonym”, ponieważ wymaga ingerencji użytkownika.

Przeczytaj:  [FILM] Samsung Galaxy S7 dostarczony przed terminem
Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
100%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ