CZYTASZ O:
Łatwa przeprawa Lecha Poznań do Ligi Europy?
0

Łatwa przeprawa Lecha Poznań do Ligi Europy?

by testuJEŻ27 sierpnia 2020

Całkiem możliwe, ponieważ na jego drodze stanęła Łotewska drużyna pod nazwą Valmiera. Jest to zdecydowanie słabszy przeciwnik, z którym Lech Poznań powinien sobie dziś poradzić bez problemów. Czy jednak będzie tak na pewno? Przekonamy się już dziś o godzinie 21:00!

Lech Poznań w tym sezonie nie zaskakuje jakoś bardzo, lecz na pewno jest to nadal solidna drużyna o dobrych korzeniach. Na jej szczęście przeciwnik pod względem klasy sportowej nie jest zbytnio wymagający, choć nie wolno go w żaden sposób lekceważyć. Lech Poznań jest faworytem tego spotkania, lecz czy na pewno murowanym?

Przeczytaj:  Kalkulatory online - skorzystaj z zaawansowanych kalkulatorów!

Jak pokazuje historia a także wczorajsze mecze w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów, Polski poziom piłki jest jeszcze daleko do najbardziej elitarnych rozgrywek klubowych. Liga Europy to jednak kompletnie inna bajka i na tym etapie wydaje się, że Lech Poznań jest wręcz zmuszony przejść swoje kwalifikacje!

Jakie prognozy u bukmacherów?

Oczywiście Lech jest po śmiesznym kursie, dlatego jego obstawianie nie jest nawet opłacalne. Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich w takich wypadkach? Możemy spróbować obstawić, że sam Lech strzeli 2 lub 3 gole wzwyż, lub że w spotkaniu padnie duża ilość bramek. Sam Lech powinien dołożyć w tym spotkaniu z 3 bramki, które pozwolą mu pewnie awansować!

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ