Newsy
CZYTASZ O:
Moto G i Moto E nie do ruszenia
0

Moto G i Moto E nie do ruszenia

by testuJEŻ27 września 2017

Motorola zaprzeczyła plotkom o tym, że jej dwa najbardziej popularne modele smartfonów miałyby zostać wycofane z produkcji.

Lenovo, który obecnie jest właścicielem marki, ogłosił niedawno, że powoli zaczyna wycofywać markę Motorola, której zasięg komórkowy zostanie przejęty jako własny. Wszystko wskazywało na to, że Moto będzie od teraz stanowić wersję ekskluzywną chińskich smartfonów, natomiast marka Lenovo Vibe podniesie standardy wśród swoich tańszych modeli.

To doprowadziło do wielu spekulacji na temat tego, że bardzo popularne i tanie modele Moto G i Moto E zostaną wycofane z produkcji. Przedstawiciel Motoroli stwierdził jednak, że mimo zmian w firmie, nie planują wycofywać tych urządzeń.

Wygląda na to, że podział na premium Moto i budżetowy Vibe nie będzie taki oczywisty. Raczej to różnice regionalne będą decydowały o tym, które telefony będą tam dostępne.

Wycofanie Moto G byłoby niezwykłym posunięciem. Jest to od lat jeden z najpopularniejszych smartfonów, który pomógł utwierdzić ludzi w przekonaniu, że mogą otrzymać dobry telefon na Androidzie za przystępną cenę.

Niedawno Lenovo zasugerowało, że od tego roku będzie produkować wyłącznie urządzenia z przekątną ekranu powyżej 5 cali.  To było powodem plotek.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ