CZYTASZ O:
Postaw na sprowadzenie zwłok z zagranicy
0

Postaw na sprowadzenie zwłok z zagranicy

by testuJEŻ17 stycznia 2023

Gdy bliska nam osoba umiera za granicą, najlepiej jej ciało jest sprowadzić do ojczystego kraju. Zapewne wiemy o tym i mamy taki sam pomysł, jednak bardzo często nie wiemy, jak podejść do tego tematu. Niemniej jednak, możemy skorzystać z usług, które są dostępne w tym aspekcie i które pozwolą nam bez problemu sprowadzić ciało bliskiej nam osoby, do kraju.

Usługę realizuję zakład pogrzebowy

I jest to właściwie gwarancja naszego zadowolenia, ponieważ zakład pogrzebowy doskonale wie, jak obchodzić się ze zwłokami i jak realizować wszystkie założenia związane z transportem. Dlatego też, sprowadzenie zwłok z zagranicy przy pomocy zakładu pogrzebowego jest rozwiązaniem jak najbardziej odpowiednim, z którego warto jest skorzystać.

Jak wygląda cały proces?

Cały proces jest stosunkowo prosty. My jako rodzina, wydajemy odpowiednie upoważnienie do działania w naszym imieniu, za granicą. Dzięki temu, zakład pogrzebowy uzyska pozwolenie na międzynarodowy transport zwłok i zrealizuje dla nas sam transport, odpowiednio przygotowując zwłoki, a także przygotowując odpowiedni transport do kraju. Następnie, ciało zostaje nam wydane w umówionym terminie, tak aby mogło być przygotowane na pochówek.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ