CZYTASZ O:
Testujemy autolawety – czyli jak poradziliśmy sobie z wpadką w drodze na prezentacje Huawei P30.
0

Testujemy autolawety – czyli jak poradziliśmy sobie z wpadką w drodze na prezentacje Huawei P30.

by testuJEŻ12 kwietnia 2019

Autolawety to obok telefonów bardzo ciekawy temat, który postanowiliśmy poruszyć akurat dzisiaj 🙂 Dlaczego? Albowiem naszej ekipie w ostatnim momencie, podczas wyjazdu na targi i prezentacje Huawei P30 taki przypadek wykorzystania pomocy właśnie się trafił…

Dziś mówimy o tym ze spokojem, lecz tego dnia nie było nam do śmiechu, kiedy to nasz samochód odmówił na trasie współpracy. Wielki kłopot, odprawa samolotu w niedługim czasie a nam pozostało 69 do lotniska w Poznaniu. Sytuacja nie była więc za cieakwa.

Oczywiscie mowy o teście autolawet w takim wypadku nie było, ponieważ w pierwszym momencie zapomnieliśmy nawet, że pomoc drogowa to usługa dostępna dla każdego. Na szczęście na autostradzie do poznania czuwa pomoc, która sprawdza wszystkie wypadki w których samochód na ich autostradzie jest unieruchomiony. Tak też było w naszym wypadku 🙂

Przeczytaj:  Medycyna estetyczna może nam pomóc!

Miły Pan nie dość że uraczył nas wsoim wsparciem, to także podał informacje na temat autolawety którą powinniśmy po prostu wybrać.

Rekomendacja była przydatna, jedank postanowiliśmy jak to osoby powiązane ściśle z innowacjami IT, skorzystać z dobrodziejstw internetu i poznać pierw opinię o usłudze, która została nam polecona.

Wielkim zdziwieniem na plus było to, że HOLOWANIE ŚWIECKO (pozdrawiamy firmę!) miało w internecie 100% pozytywnych opinii. Mało tego, firma prezentowała opinie rzetelne i zgodne z prawdą, co można ocenić po samym wpisie. Skutkiem tego postanowiliśmy dokonać szybkiego telefonu i czekać.

Przeczytaj:  Obsługa IT rozwiąże problem każdej firmy!

Po wytłumaczeniu na infolinii powagi całej sytuacji i informacji odnośnie odprawie na którą śpieszymy się i mamy jeszcze realnie szansę dostać się, pomco ruszyła do nas natychmiast! Oczekiwaliśmy zaledwie około 10-15 minut na pomoc drogową, która postanowiła szybko i sprawnie przeanalizować nasz problem. Co więcej, nam został w tym czasie zaproponowany transport na lotnisko, natomiast odbiór samochodu w Poznaniu.

Cały szczęściem udało się nam dotrzeć na lotnisko w Poznaniu, skutkiem czego wylecieliśmy na pokazy telefonów Huawei P30 o których już niedługo opowiemy na naszym kanale!

PS. Musieliśmy się podzielić z Wami tą historią! 🙂

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ