CZYTASZ O:
Co zrobić kiedy nasze dane utknęły na uszkodzonym telefonie?
0

Co zrobić kiedy nasze dane utknęły na uszkodzonym telefonie?

by testuJEŻ19 listopada 2019

Telefon to dla wielu z nas nieodzowny element pracy, edukacji czy też rozrywki, z którego korzystamy każdego dnia. Nic wiec dziwnego, kiedy doprowadza nas do paranoi jego utrata lub uszkodzenie.

Dziś zajmiemy się drugim elementem, jakim jest uszkodzenie naszego telefonu. Jakie w tym wypadku są możliwości? Co możemy zrobić aby odzyskać nasze dane? Przekonajcie się sami!

Uszkodzenie telefonu praktycznie zawsze wiąże się z utratą wrażliwych danych. O ile większość z nasz ma już zsynchronizowane kontakty z aplikacjami Google czy Aple, o tyle dane takie jak zdjęcia, filmy czy też inne prywatne dokumenty często nie przedostają się do chmur, tak więc w wypadku uszkodzenia są najzwyczajniej rzecz ujmując zablokowane.

Niestety jako użytkownicy często niewiele jesteśmy w stanie poradzić w takiej sytuacji. Oczywiście jeśli nasz telefon jest sprawny mechanicznie a uszkodzenie dotyczy samego ekranu, możemy spróbować podjąć próbę podłączenia go do komputera a następnie sczytania wszystkiego co znajdziemy na karcie naszej pamięci.

Przeczytaj:  Najlepsze, darmowe aplikacje na iPhone'a

Co zrobić kiedy uszkodzenie jest fizyczne?

Wtedy nasz problem jest zdecydowanie bardziej złożony. Na całe szczęście nie jesteśmy sami i pozostaje nam serwis zajmujący się odzyskiwaniem danych. Jest to jedyna opcja, która zagwarantuje nam sukces. Dlaczego?

Przywrócenie do pracy 99% nowych telefonów wymaga odpowiedniej aparatury a także warunków do pracy. W warunkach domowych mamy małe szanse na to, aby przywrócić nasz telefon do działania.

Pomijając brak odpowiedniego sprzętu ale także i wiedzy znacząco utrudnia nam problem. Co więcej, w momencie kiedy będziemy eksperymentować i dokonywać prób naprawy naszego urządzenia, możemy jeszcze bardziej pogorszyć sytuację i doprowadzić do trwałego uszkodzenia nośnika naszych danych.

Przeczytaj:  Najlepsze, darmowe aplikacje na Androida

Gdzie więc szukać najlepszych specjalistów?

Jedną z firm którą możemy polecić z czystym sumieniem, jest www.infoback.pl. Jest to profesjonalna firma, dzięki której możemy przywracać dane z uszkodzonych urządzeń. Oferta dotyczy nie tylko telefonów, lecz innych urządzeń przenośnych i nie tylko. Tak szeroka oferta od razu ukazuje nam fakt, iż mamy do czynienia z marką profesjonalnie zajmującą się tematem odzyskiwania danych. Takiej firmy nam właśnie potrzeba.

Faktem który powinien nas przekonać jest także praca na najnowszych uprzedzeniach na świecie. Mowa tutaj między innymi o urządzeniach Ufed firmy Cellebrite. 

Warto pomyśleć o współpracy z profesjonalną firmą, ponieważ w odróżnieniu od zwykłych serwisów tutaj nie ma mowy o rozłożeniu rąk. Dzięki temu mamy pewność iż nasz przypadek da się rozwiązać a nasze dane powrócą do nas z powrotem.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
100%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ