CZYTASZ O:
Ikea przyjęła transakcję w formie kryptowalut
0

Ikea przyjęła transakcję w formie kryptowalut

by testuJEŻ8 października 2019

Zdziwieni? Z pewnością jak wiele innych globalnych marek, które wczoraj obiegła taka właśnie informacja. Skutkiem tego Ikea jest jedną z pierwszych marek, która otwarcie wykonała działania związane z kryptowalutami na międzynarodowym rynku. Czy jest się z czego cieszyć? Dla niektórych zapewne tak!

Daje to jasny sygnał w świat iż kryptowaluty nie są złe i jednocześnie funkcjonują one także i dla firm które chcą być w pełni transparentne. Do tej pory transakcje przy pomocy kryptowalut to była domena osób prywatnych i ewentualnych firm. Jak jednak pokazała Ikea, można być firmą międzynarodową, która wykorzystuje tą technologię.

Przeczytaj:  Konsolidacja Kredytów Białystok – gdzie możemy liczyć na pomoc?

W jakiej kryptowalucie odbył się odbiór pieniędzy przez markę Ikea? Jak podaje serwis https://crypto-expert.co.uk/ było to Ethereum. Transfer wykonała firma Nordic Store która na pewno na całym temacie ugrała dużo, albowiem jej marka jest dziś na ustach wszystkich ludzi powiązanych z branżą.

Czy możemy oczekiwać jakichś wzrostów na rynku kryptowalut? Z pewnością tak, ale nie powinny one być w jakiś sposób odczuwalne.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ