Newsy
CZYTASZ O:
Google oraz Lenovo połączą siły
0

Google oraz Lenovo połączą siły

by testuJEŻ20 lipca 2017

Na targach elektroniki CES 2016, Lenovo ujawniło, że od jakiegoś czasu współpracuje z Google, po to aby stworzyć pierwszy telefon dla konsumentów bazujący na projekcie Google Tango.

Taki smartfon, zbudowany przez Intel jest dostępny w opcji przedsprzedaży od jakiegoś czasu, jednak jest on stworzony z myślą wyłącznie o deweloperach.

Na początku 2014 roku Google ogłosiło, że Projekt Tango wykorzystuje zaawansowaną optykę i oprogramowanie śledzenia ruchu w celu uzyskania szczegółowego obrazu 3D otoczenia, w którym znajduje się urządzenie. To z kolei pozwala na zbadanie środowiska w poszerzonej rzeczywistości.

Przeczytaj:  Sony Xperia M5 debiutuje w Polsce

Urządzenie Projektu Tango potrafi rozpoznać miejsce, w którym już wcześniej byłeś, bez konieczności polegania na GPS, który w pomieszczeniach zamkniętych jest bezużyteczny. W rzeczywistości smartfon np. będzie mógł Cię doprowadzić do konkretnego produktu w sklepie lub podpowiedzieć jakie meble kupić, żeby ich ustawienie w pomieszczeniu było korzystne.

Telefon od Lenovo będzie zasilany przez Qualcomm Snapdragon CPU. Mówi się, że przekątna wyświetlacza będzie mniejsza niż 6,5” co jest dość ciekawym sposobem na powiedzenie, że będzie to strasznie duży ekran.

Przeczytaj:  TOP 3: Najlepsze smartfony z 2018 roku do 500zł

Projekt Tango od Lenovo ma mieć swoją premierę tego lata, a jego cena nie przekroczy 500 dolarów. Póki co nie wiadomo kiedy smartfon będzie dostępny w Polsce.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ