Newsy
CZYTASZ O:
Sony Xperia M5 debiutuje w Polsce
0

Sony Xperia M5 debiutuje w Polsce

by testuJEŻ9 października 2017

Przedstawiony w sierpniu 2015 roku smartfon został w końcu oficjalnie dopuszczony na polski rynek. W grupie telefonów ze średniej półki robi się coraz ciekawiej.

Sony powiedział, że oficjalnie rozpoczęła się w Polsce sprzedaż najnowszego modelu Xperii M5. Przedsiębiorstwo samo określa swoje nowe dziecko, jako należące do średniej półki, ale mogące pochwalić się bardzo solidnymi parametrami. Trzeba faktycznie przyznać, że specyfikacja rzeczywiście jest obiecująca: 5” wyświetlacz, osiem rdzeni, pamięć RAM 3GB, aparaty po 21,5 Mpx i 13 Mpx.

Z informacji bardziej szczegółowych warta podkreślenia jest ta dotycząca aparatu: pięciokątny ClearImage Zoom. Jego zadaniem jest umożliwienie zoomu bez utraty jakości. Aparat ma też szybki autofocus hybrydowy, umożliwiający zrobienie zdjęcia w ciągu 1/4 sekundy. Zdaniem producenta, dokładnie w momencie naciśnięcia migawki.

Choć na pierwszy rzut oka telefon nie ma żadnej oczywistej wady, co w przypadku średniej półki Sony zdarza się dość często, odstraszać może cena. 1799zł za telefon tej klasy to sporo. Fakt, ma do zaproponowania mocne parametry, ale w tej cenie można znaleźć coś lepszego.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ