Newsy
CZYTASZ O:
iPhone SE z procesorem A9
0

iPhone SE z procesorem A9

by testuJEŻ8 marca 2016

iPhone 5SE będzie się nazywał po prostu SE, według najnowszych doniesień. 4-calowy telefon powinien trafić do sprzedaży w połowie przyszłego miesiąca, a teraz trochę o tym, czego możemy się spodziewać.

Będzie miał ten sam procesor co w iPhone 6S, czyli A9. Tak przynajmniej twierdzi analityk KGI  Ming-Chi Kuo. Nie pierwszy raz pojawiła się ta konkretna plotka. Wcześniej portal Bloomberg cytował anonimowe źródła, które twierdziły to samo, a to już wzmacnia siłę plotki.

Przeczytaj:  Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge - ile kosztują u operatorów? 

Kuo sugeruje także kilka innych specyfikacji dla SE. Powiedział, że będzie on wyposażony w 12 Mpx aparat i wsparcie NFC, dzięki któremu można używać Apple Pay. W kwestii oprogramowania, będzie miał funkcję Live Photos, dzięki czemu fotografie będą ożywać. Kuo stwierdził też, że wyświetlacz będzie szklany i lekko zakrzywiony. Posunął się nawet tak daleko, że zasugerował cenę. Zdaniem analityka iPhone SE będzie kosztował ok. 400-500 dolarów, czyli znacznie mniej niż przeciętne smartfony od Apple.

Przeczytaj:  [TEST] Apple iPhone 6 Plus - Recenzja

SE ma oznaczać edycję specjalną. Nieoficjalnie podaje się, że data prezentacji telefonu ma nastąpić 15 marca, a do sprzedaży ma trafić trzy dni później.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
100%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ