Newsy
CZYTASZ O:
Samsung Galaxy S7 będzie pożerał pamięć
0

Samsung Galaxy S7 będzie pożerał pamięć

by testuJEŻ7 marca 2016

Samsung zbiera pochwały za przywrócenie do Galaxy S7 wejścia na kartę microSD. Jak się okazuje, najprawdopodobniej będziesz go potrzebować.

Według Droid-Life, najnowszy flagowiec koreańskiego giganta natychmiast pochłania 8 z 32 GB pamięci wbudowanej. To oznacza, że od razu po wyjęciu z pudełka zostaje Ci już tylko 26 GB miejsca, przed zainstalowaniem jakiejkolwiek aplikacji, czy wrzuceniu plików multimedialnych.

Samsung nie jest znany z oszczędnego podejścia do pamięci, ale żeby dać temu odpowiedni kontekst, poprzedni flagowiec na start zabierał 6,5GB miejsca. Tak, slot microSD jest bardzo dobrym pomysłem. Istnieje jeszcze kilka innych kwestii spornych.

Po pierwsze nie ma wersji 64 czy 128 GB. Albo bierzesz 32 GB, albo nie masz telefonu. Po drugie, S7 nie obsługuje funkcji Storage z Androida 6.0 Marshmallow, która pozwala na traktowanie dodatkowej karty pamięci jako części pamięci wbudowanej. Galaxy S7 będzie traktował kartę jako oddzielną przestrzeń magazynową, tak jak to widzieliście już w wielu innych telefonach.

Plusem jest zdecydowanie to, że na microSD będzie można przenieść aplikacje, co pozwoli na zwolnienie miejsca na dysku.

 

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
100%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ