Newsy
CZYTASZ O:
MWC 2016: nowości od HTC
0

MWC 2016: nowości od HTC

by testuJEŻ2 marca 2016

2015 nie był dobrym rokiem dla HTC. Mimo, że poprzednie modele flagowe, czyli HTC One M7 i M8 były uważane za przebłyski ożywienia pośród ogólnego spadku, to jednak HTC One M9 był uważany za błąd w obliczeniach.

Uruchomiony podczas MWC w zeszłym roku zyskał opinię leniwego, któremu wysiłek sprawia nawet wykonanie połączenia. Miał również procesor, który często się przegrzewał. Teraz z nowym CEO Cher Wangiem, firma ponownie próbuje wrócić do rentowności z produktami wysokiej jakości. Na MWC 2016 ogłoszony został nowy flagowy telefon: HTC One X9. Przed konferencją za pewnik uważano, że najnowszy smartfon będzie miał M w nazwie. Nie jest to w 100% pewne, ale o M10 póki co nikt nie słyszał.

Przeczytaj:  iPhone domyśli się co czujesz?

Pod względem specyfikacji X9 to przede wszystkim zmodyfikowana wersja zeszłorocznego A9. Może to wydać się rozczarowujące dla tych, którzy rozczarowali się tym modelem, jednak zauważyliśmy kilka subtelnych, ale bardzo istotnych ulepszeń.  Telefon zachowuje metalową obudowę, ale poprawia się coś, co HTC nazywa „jedwabnym wykończeniem”.

Urządzenie będzie także zapewniać dźwięk Dolby Surround, ulepszony aparat i procesor MediaTek Helio X10. Data wypuszczenia smartfonu do sklepów pozostaje tajemnicą.

Przeczytaj:  [TEST] HTC One M8 - Recenzja

HTC zaprezentował na konferencji także nowe, tańsze modele Desire, takie jak 530, 630 i 825. Nowa seria ma mieć plastikowe wykończenie, które rzekomo ma być unikalne dla każdego telefonu. Desire 825 będzie wyposażony w SensorHUB, który śledzi aktywność użytkowników, gesty i dynamiczny ruch, aby w czasie rzeczywistym zaprezentować statystyki.

Cena żadnego z telefonów nie została jeszcze potwierdzona.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
100%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ