Newsy
CZYTASZ O:
Samsung Galaxy S7 to rywal dla Live Photos Apple
0

Samsung Galaxy S7 to rywal dla Live Photos Apple

by testuJEŻ30 września 2017

Wszystko wskazuje na to, że Samsung i Apple znowu będą prowadzić zaciętą walkę, przynajmniej biorąc pod uwagę informacje dotyczące najnowszego Samsunga Galaxy S7, który ma być wyposażony w narzędzie przypominające funkcję zdjęć znaną z iOS 9.

Wg raportu Android Geeks, koreański gigant planuje wprowadzić funkcję Ożywionych Zdjęć, która do każdego zdjęcia będzie nagrywać krótki materiał filmowy. Funkcja jest póki co wciąż w fazie rozwoju, ale powinna zostać wprowadzona już do najnowszego smartfona od Samsunga, którego oficjalna prezentacja będzie miała miejsce pod koniec lutego. Jeśli nie udałoby się tego zrobić do tej pory, najprawdopodobniej użytkownicy mieli możliwość ją zainstalować w postaci przyszłej aktualizacji oprogramowania.

Przeczytaj:  Samsung Galaxy Tab 4 10.1 SM-T530 - Dane techniczne

Funkcja ma się nazywać Vivid Memory i w odróżnieniu od Live Photos Apple’a, będzie dodatkowo nagrywała dźwięk. W rezultacie pliki będą się bardziej nadawały do udostępnienia w portalach społecznościowych.

Wprowadzenie funkcji w Apple zebrało najwięcej uwagi, bo dotyczyło iPhonea 6S i 6S Plus, jednak to nie ta firma wymyśliła samą technologię. Pionierem był HTC Zoe, który automatycznie przechwytywał wideo, podczas przygotowania do zrobienia zdjęcia.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ