Newsy
CZYTASZ O:
MS Lumia 650 będzie ostatnia z serii Lumia
0

MS Lumia 650 będzie ostatnia z serii Lumia

by testuJEŻ1 października 2017

Microsoft ogłosił, że wkrótce wprowadzi nowy system Windows 10 na telefon, w który wyposażona zostanie nadchodząca Lumia 650, ale jeśli o Lumii mowa, może to być ostatni zapis w jej historii.

Taka prognoza została wysnuta na podstawie weekendowego raportu, w którym pojawiły się sugestie, że Microsoft stworzy ostatni średniej klasy telefon pod marką Lumia. Model 650 będzie zaprezentowany 1 lutego, czyli za niecałe dwa tygodnie. Na tę okazję nie przewidziano żadnych szczególnych wydarzeń poza ogłoszeniem wszystkiego na oficjalnym blogu.

Sugeruje to jednak, że Lumia 650 nie będzie oferować niczego, wokół czego warto robić zamieszanie. Telefon ma mieć 5” wyświetlacz 720p, skromny procesor Snapdragon 210 lub 212, pamięć RAM 8GB oraz aparat główny 8 Mpx.

Jednak to przypuszczenia, że 650 ma być ostatnią Lumią są najbardziej interesujące. Wcześniej zapowiadano, że pod koniec lutego premierę mają mieć Lumia 750 i 850, jednak ostatnie doniesienia sugerują, że oba modele zostały anulowane.

Według raportu, Lumia 650 nie będzie jedynym smartfonem Microsoftu. Raczej chodzi o to, że firma w końcu może zacząć produkować flagowce pod marką Surface.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ