Newsy
CZYTASZ O:
Lenovo Moto nie będą mniejsze niż 5”
0

Lenovo Moto nie będą mniejsze niż 5”

by testuJEŻ25 września 2017

Lenovo postanowiło zrezygnować z produkcji smartfonów Moto, których ekran nie przekracza 5”. Widać, że zlikwidowanie samej nazwy marki Motorola nie było dostatecznie satysfakcjonujące.

Ostatnie doniesienia od chińskiego giganta mówią, że wszystkie modele wyprodukowane w 2016 roku będą musiały mieć ekrany o przekątnej co najmniej 5”. Oznacza to, że chociażby ekran 4,5 calowej Moto E sprawi, że albo model zostanie powiększony, albo jego produkcja zostanie zakończona.

Przeczytaj:  iPhone 7 Plus z podwójnym tylnym aparatem?

Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie telefony, które w tym roku zejdą z linii produkcyjnej Lenovo, będą wyposażone w czujnik linii papilarnych. Jako, że jest to funkcja, której brakowało do tej pory w wielu popularnych urządzeniach firmy, jej fani powinni być usatysfakcjonowani.

W zeszłym tygodniu, podczas targów CES ogłoszono, że nazwa marki Motorola przestanie istnieć na urządzeniach oraz w materiałach marketingowych. Ostatecznie zostanie zmieniona na Moto i będzie obejmować urządzenia z linii premium. Kłóci się to z tym, co sprawiło, że firma w ostatnich latach stała się tak popularna. Bestsellery, takie jak Moto E wygrywały przede wszystkim ceną.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ