Newsy
CZYTASZ O:
Moduły w smartfonie LG G5?
0

Moduły w smartfonie LG G5?

by testuJEŻ2 października 2017

LG zapowiada nietypowe rozwiązania dla nadchodzącego modelu G5, które jest odpowiedzią na największe utrapienie producentów smartfonów, czyli brak możliwości wyjęcia baterii.

Koncern do tej pory przeciwstawiał się modzie na metalowe telefony z linii premium, co wynagradzał wymienną baterią dostępną dla wszystkich użytkowników. Obecnie, wg źródła Korea CNET, rozpatrywane jest stworzenie modułowej budowy, która miałaby połączyć najlepsze elementy z obu opcji.

Takie rozwiązanie z pewnością ułatwiłoby koreańskiemu gigantowi walkę w kwestii designu z takimi firmami jak Samsung, Apple czy HTC, a dodatkowo nowa opcja mogłaby przyciągnąć wielu użytkowników, którym zamontowany na stałe akumulator przeszkadza. LG G4 był do tej pory jedynym flagowcem z wymienną baterią i zdobył wiele punktów w tym zakresie.

 

Ponoć są świadkowie, którzy widzieli projekt nowego telefonu i twierdzą, że smartfon będzie miał wysuwany spód, który umożliwi wyjęcie baterii. Ma to przypominać trochę powiększoną wersję wejścia na kartę SIM. Jeśli ten projekt dojdzie do skutku to z pewnością będzie pierwszym w swoim rodzaju.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ