CZYTASZ O:
Szukasz odpowiedniego antywirusa? Przetestuj antywirusa od G DATA
0

Szukasz odpowiedniego antywirusa? Przetestuj antywirusa od G DATA

by testuJEŻ14 czerwca 2023

Jeżeli szukasz możliwie najlepszego programu antywirusowego, powinieneś skorzystać z G DATA. Darmowy antywirus w żadnym wypadku nie może równać się z możliwościami wspomnianego software’u. Koniecznie zapoznaj się z podstawowymi informacjami dotyczącymi oprogramowania antywirusowego, a także przekonaj się dlaczego warto postawić właśnie na G DATA. 

Antywirus Windows 10/11 G DATA — jak działa?

Antywirus Windows 10/11 G DATA to program, który gwarantuje ochronę przed wieloma typami szkodliwego oprogramowania. Sposób funkcjonowania takiego softu można porównać do układu immunologicznego człowieka. Oprogramowanie Antywirusowe najpierw identyfikuje bowiem zagrożeniem, a następnie je niszczy, czyli usuwa. Podobnie jak układ immunologiczny u homo sapiens identyfikuje patogeny, które dostają się do organizmu i je eliminuje. 

Firma, która jest odpowiedzialna za produkcję antywirusa, tworzy bazę danych, która składa się z sygnatur znanego złośliwego oprogramowania. Chodzi tutaj o charakterystyczne części kodu, które pozwalają zidentyfikować konkretne zagrożenia. Antywirus Windows 10/11 pobiera regularnie (codziennie) bazę i rozpoznaje najnowsze zagrożenia. W tym przypadku płatne rozwiązanie, czyli G DATA jest zdecydowanie lepsze niż darmowy antywirus. Zawsze posiada bowiem bardziej aktualną bazę danych, a także wykazuje się wyższą skutecznością. 

Przeczytaj:  Czy można założyć firmę poprzez bank?

Jedynym wariantem darmowego antywirusa, który możemy Ci polecić, jest testowa wersja G DATA. Jest ona dostępne zarówno jako antywirus MAC, jak i jako antywirus Windows 10/11. Sprawdź wersję przeznaczoną na Windows tutaj: https://gdata.pl/antywirus-windows.

Antywirus MAC — dlaczego jest potrzebny?

Antywirus Mac jest bardzo potrzebnym oprogramowaniem. Wbrew pozorom wirusy przeznaczone na systemy iOS także istnieją. Co prawda jest ich mniej niż tych, które dostają się do Windowsów, jednak brak jakiejkolwiek ochrony na komputerach MAC jest bardzo nieodpowiedzialny. Taka sytuacja powoduje bowiem, że wykradzione mogą zostać na przykład dane do logowania bankowości online albo firmowej poczty. Antywirus Mac jest zatem konieczny, jeśli chcesz być spokojny o bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Sprawdź stronę internetową: https://gdata.pl/antivirus-for-mac, aby przeczytać więcej informacji na temat G DATA na Maca i skorzystać z programu.

Przeczytaj:  Ręczniki ZZ - gdzie mogą się przydać?

Darmowy antywirus G DATA — wypróbuj go!

Darmowy antywirus od G DATA pozwala przetestować możliwości jednego z najlepszych programów antywirusowych na rynku. Testowanie przez 30 dni dotyczy wersji na Windows, Android, a także system iOS. Możesz zatem w tym czasie zastanowić się, czy chcesz wykupić pełną wersję oprogramowania. Zdecydowanie lepiej jest zainstalować na swoim dysku darmowy antywirus G DATA niż korzystać z darmowego na stałe oprogramowania innej firmy. W tym drugim przypadku skuteczność ochrony jest bowiem znacznie niższa. Darmowy antywirus od G DATA dostępny jest tutaj: https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni. Koniecznie zainstaluj go i skorzystaj z co najmniej 30 dniowej ochrony.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ