CZYTASZ O:
Najlepsza oferta internetu w okolicach Wrocławia – transfer powyżej 7 GB
0

Najlepsza oferta internetu w okolicach Wrocławia – transfer powyżej 7 GB

by testuJEŻ17 czerwca 2023

Stolica Dolnego Śląska znalazła się niedawno w zasięgu nowego ultraszybkiego internetu AirMAX. To nowoczesny internet stacjonarny – Wrocław i okolice będą mogły skorzystać z oferty dostawcy podczas niezobowiązującego okresu próbnego. Dlaczego warto wypróbować internet domowy od dostawcy AirMAX?

Internet światłowodowy najnowszej generacji

Internet AirMAX to rozwiązanie coraz częściej wybierane przez użytkowników prywatnych, biznesowych i instytucje na terenie Wrocławia oraz okolic. Podczas darmowego okresu próbnego w swoim domu lub firmie można przetestować możliwości internetu AirMAX. To opcja bez limitu danych oraz bez kłopotliwego okablowania. Prędkość internetu jest zachowana bez względu na liczbę podłączonych urządzeń. Sprawny proces instalacji i bezawaryjne użytkowanie to zasługa bezprzewodowego światłowodu AirFiber. Również jeśli nie chcesz wiązać się z jednym operatorem internetu umową, sprawdzi się internet od AirMAX. Jako jedni z nielicznych we Wrocławiu oferują internet prepaid, czyli na kartę (bez umowy).

Niezawodny internet – Wrocław i okolice

Zazwyczaj operatorzy internetu światłowodowego wykorzystują technikę napowietrzną lub wdrażają sieć przepustów podziemnych. Technologia bezprzewodowego światłowodu AirFiber to krok w przyszłość. Zapewnia najszybszy internet bez zakłóceń, bez względu na porę dnia i warunki atmosferyczne. AirFiber umożliwia przesyłanie danych z prędkością nawet 15 GB. Brak kabli wpływa korzystnie na niezawodność – jak wiemy, naprawa uszkodzeń kablowych światłowodów może ciągnąć się tygodniami. Zaletą bezprzewodowego internetu światłowodowego AirFiber jest także fakt, że można go samodzielnie zamontować w swoim lokalu. Wystarczy jedynie uruchomić nowoczesny modem WiFi AirMAX Fiber i podpiąć do sieci swoje urządzenia.

Przeczytaj:  Jak zmieniły się nasze nawyki zakupowe po pandemii koronawirusa?

Propozycje internetu AirMAX na terenie Wrocławia

Dostawca AirMAX proponuje nie tylko oferty internetu  bezprzewodowego. Znajdziesz tu także opcję skorzystania z tradycyjnego internetu światłowodowego, który zapewnia prędkość na poziomie kilkuset Mb/s, przy korzystaniu ze sprzętu o standardzie 10 GB. Dla bardziej wymagających przygotowano kilka wariantów podłączenia internetu bezprzewodowego. Dostawca internetu udostępnia podstawowy wariant bazujący na technologii 802.11n, która umożliwia osiągnięcie prędkości 450 MB/s. Nielimitowane i stabilne łącze odporne jest działanie warunków atmosferycznych oraz na tzw. zjawisko wieczoru, czyli opóźnienia w godzinach popołudniowych.

Przeczytaj:  Postaw na sprowadzenie zwłok z zagranicy

Jeśli dużo grasz i streamujesz, wypróbuj korzyści standardu 802.11ac, który umożliwia prędkość wysyłania danych powyżej 1 Gb. Ofertę internetu bezprzewodowego w standardzie 802.11ad dostawca kieruje do profesjonalistów, pracujących zdalnie na dużych plikach multimedialnych. Prędkość aż do 7 GB to najlepsza przepustowość na rynku i dostępność usług nawet dla nowych klientów.

Internet dla biznesu – gwarantowana prędkość pobierania

Internet stacjonarny Wrocław to tani internet – przez pierwszy miesiąc nawet darmowy – także dla urzędów i firm. W ramach aktywacji internetu AirMAX zyskasz dostęp do globalnego adresu IP, do stabilnego łącza (gwarantowanego umową SLA) i do niespotykanie wysokich transferów danych (nawet do 10 GB!). Dzisiaj trudno sobie wyobrazić przedsiębiorstwo bez stałego dostępu do internetu. Pasmo internetu AirMAX jest w stanie pozytywnie zaskoczyć nawet w okolicach o słabym zasięgu sieci, co często zdarza się na obrzeżach Wrocławia. Wpisz swój adres i wybierz usługi dopasowane do swoich potrzeb. W ramach sieci AirMAX zyskasz nawet dostęp do działu pomocy technicznej.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ