Newsy
CZYTASZ O:
Microsoft jest właścicielem domeny surfacephone.com
0

Microsoft jest właścicielem domeny surfacephone.com

by testuJEŻ4 lutego 2016

Okazuje się, że firma Microsoft nabyła nazwę domeny, co skłania do wielu spekulacji dotyczących planów na nowe smartfony.

Od lat pojawiają się plotki o Surface Phone lub Surface Mobile, które zapoczątkowało wypuszczenie na rynek pierwszego tabletu od Microsoftu. Teraz, kiedy model Lumia ma zostać wycofany, a tablety Surface Pro 4 podbijają rynek, plotki o telefonach znowu budzą ciekawość.

Przeczytaj:  [TEST] Microsoft Lumia 535 - Recenzja

Opublikowana niedawno informacja na portalu Reddit tylko podgrzała atmosferę. Jeden z użytkowników zauważył, że Microsoft wykupił domenę surfacephone.com. Po wejściu na nią następuje przekierowanie do strony Surface.

Oczywiście wykupywanie przez przedsiębiorstwa domen związanych z ich produktami jest powszechną praktyką, która ma na celu zapobiec wykorzystywanie popularności firmy dla korzyści osób trzecich. Zdarzały się nawet przypadki podszywania się pod znaną markę i rozsyłania szkodliwych informacji.

Przeczytaj:  MS Lumia 650 będzie ostatnia z serii Lumia

Użytkownicy Reddita zauważyli, że wykupione zostały również domeny surfacelaptop.com czy surfacecar.com, co podważa wiarygodność plotek o nowych smartfonach. Bo chyba nikt nie podejrzewa Microsoft o wejście na rynek motoryzacyjny?

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
0%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ