Newsy
CZYTASZ O:
MWC 2016: nowości do Huawei
0

MWC 2016: nowości do Huawei

by testuJEŻ25 lutego 2016

Huawei nie tylko stał się trzecim największym producentem smartfonów na świecie, ale także stworzył najnowszego flagowca Google, czyli Nexusa 6P.

6P okazał się być bez wątpienia najlepszym telefonem z Androidem na rynku, ale Huawei wydał również kilka dobrych urządzeń pod własną marką, takich jak Mate S i Mate 8.

Do niedawna sądzono, że Huawei P9, czyli następca flagowego P8, może zostać zaprezentowany na konferencji, ponieważ według plotek, jego premiera zaplanowana jest na marzec. Całe spotkanie prasowe wyglądało jednak zupełnie inaczej, a oczekiwany telefon nie został nawet wspomniany. Najważniejszym wydarzeniem z imprezy Huawei był nowy MateBook, czyli urządzenie mogące zmieniać się z laptopa w tablet. Pierwsze urządzenie 2 w 1 tej marki działa w systemie Windows 10 zamiast Androida i oferuje  12-calowy ekran HD, czterordzeniowy procesor i eleganckie aluminiowe wykończenie. Użytkownicy będą mogli wybrać pomiędzy wersją 4 i 8 GB RAM oraz pamięcią wbudowaną: 128, 256 lub 512 GB. Będą też czytniki linii papilarnych, które będzie można ustawić tak, aby rozpoznawały palce różnych ludzi.

Przeczytaj:  Nowy iPhone już na początku roku?

Urządzenie ma być dostępne w ciągu kilku najbliższych miesięcy, ale firma nie podała konkretnego terminu. Najbardziej podstawową wersję Intel Core m3 z 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej będzie można kupić za 799 euro. Najdroższa wersja to koszt o 1000 euro większy.

Jak Ci się podobało?
Uwielbiam
0%
Zainteresowany
100%
Takie o...
0%
Co?
0%
Nienawidzę
0%
Rozczarowany
0%
About The Author
testuJEŻ